Masaż Shantala

Masaż niemowlęcia pomagający zarówno rodzicowi jak i dziecku w stworzeniu niepowtarzalnej więzi dzięki najważniejszemu zmysłowi jakim jest dotyk i wzrok. Przeznaczony dla dzieci z wyzwaniami rozwojowymi, dla dzieci ze wzmożonym napięciem mięśniowym, dla dzieci które mają problemy ze snem.

Instruktaż pielęgnacji niemowlęcia

Instruktaż pielęgnacji niemowlęcia

Przeznaczony dla rodziców, których dziecko ma ponad 6 tygodni. Polega na nauce podnoszenia, noszenia, umiejętnej zabawy dostosowanej do wieku dziecka, ubierania i rozbierania, doradztwo w sprawie chustonoszenia/ nosidełek, a także rozwiewanie wszelkich wątpliwości z jakimi rodzic się zgłosi.                        

Terapia NDT – Bobath

Terapia NDT – Bobath

Terapia niemowląt na bazie terapii NDT-Bobath to przede wszystkim podążanie za dzieckiem i jego potrzebami. Nie ma gotowego zestawu ćwiczeń, są wskazówki terapeutyczne i dostosowywanie się na każdej terapii do aktualnych potrzeb dziecka. Dla nas terapeutów istotne jest zrozumienie przez rodzica jak wspierać prawidłowy rozwój swojego dziecka. Pomagamy, uczymy i wspólnie bawimy si e na zajęciach bo to najbardziej naturalny i bliski dziecku sposób prawidłowego rozwoju. Tak samo traktujemy komunikację z dzieckiem dostosowaną do jego poziomu rozwoju.

Centrum Rehabilitacji NeuroActive S.C.

Dwie lokalizacje:

ADRES:
ul. Międzyborska 10/L2
04-041 Warszawa

ADRES:
Batalionu AK "Bałtyk" 8
00-713 Warszawa

Nip: 1132993085
Regon: 382512422

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek 8.00 - 20.00

Sobota - czynne dla wcześniej umówionych pacjentów

Niedziela - zamknięte